Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dni Zdrowia i Urody Lublin 2013

W niedzielę 19 maja dobiegła końca premierowa edycja Dni Zdrowia i Urody. Wzięło w niej udział ponad 50 wystawców. Wśród stoisk znaleźli się zarówno przedstawiciele medycyny naturalnej, jak i firmy świadczące usługi związane z urodą, wypoczynkiem i aktywnością. Z prezentowaną przez nich ofertą zapoznało się blisko 5 000 zwiedzających.

Mocną stroną Dni Zdrowia i Urody okazały się warsztaty wegetariańskiego gotowania organizowane przy współpracy z Lubelską Szkołą Medytacji i Samorealizacji. Poza możliwością degustacji pysznych potraw, każdy zwiedzający miał możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu przyrządzania zdrowych i smacznych posiłków. Dodatkowo program obejmował porady dotyczące zdrowia i diety wegetariańskiej. 
Udział w targach  był idealną okazją do zadbania o swoje zdrowie. Podczas Dni Zdrowia i Urody lublinianie mogli zbadać ciśnienie tętnicze krwi, stężenie glukozy i cholesterolu we krwi, wykonać pomiar tkanki tłuszczowej oraz tkanki mięśniowej, pomiar spirometryczny, a także pomiar zawartości wody w organizmie. Pełnych informacji nt. prawidłowego odżywiania mogły również uzyskać kobiety w ciąży, karmiące mamy, rodzice niemowląt i małych dzieci.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy makijażu organizowane przez Katedrę Kosmetologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Panie mogły poznać tajniki makijażu oraz nowinki kosmetyczne. Przez cały weekend odwiedzający mogli bezpłatnie zdiagnozować skórę i skorzystać z profesjonalnego doradztwa kosmetologicznego, analizy kolorystycznej, zrobić makijaż. 
W programie targów nie zabrakło także seminariów i wykładów dotyczących m.in. zdrowego odżywiania, dietetyki, profilaktyki bólów kręgosłupa oraz profilaktyki chorób piersi. 
Targi były doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami rynkowymi oraz zdobycia profesjonalnej wiedzy. Uczestnicy mogli zakupić najnowsze produkty po promocyjnych cenach. Sukcesem Dni Zdrowia i Urody był bardzo wysoki poziom merytoryczny. 
 

 

 
 

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.